Tatra Phoenix

Konfigurátor

Konfigurátor vozidel TATRA

Konfigurátor vozidel TATRA Vám pomůže v několika jednoduchých krocích upřesnit Váš požadavek na vybranou modelovou řadu a tento požadavek zaslat ve formě nezávazné poptávky Vámi zvolenému autorizovanému dealerovi k přípravě cenové nabídky. Děkujeme za Váš zájem o vozidla značky TATRA.

Model a motorizace

Model a motorizace

TATRA TRUCKS v současné době vyrábí modelové řady TATRA PHOENIX, TATRA FORCE, TATRA TERRA a TATRA TACTIC. Každý model nabízí specifické vlastnosti. Abyste však mohli vozidlo používat na pozemních komunikacích, musí splňovat příslušné emisní limity označované jako EURO 2 až EURO 6. V nejvyšší emisní klasifikaci EURO 6, která je vyžadována legislativou EU, je k dispozici model TATRA PHOENIX. Ostatní modelové řady plní emisní normy nižší.

Model

Podvozek a nosnost

Podvozek a nosnost

TATRA TRUCKS standardně vyrábí podvozky v konfiguraci 4x4 až 8x8 s celkovou hmotností vozidla až 50t. Dle požadavků zákazníka můžeme vyrobit speciální vícenápravová vozidla s různým zatížením na nápravu (8 až 16t) a s možností řiditelných zadních náprav. V případě speciálních požadavků nás kontaktujte e-mailem

Nástavby a odvětví

Nástavby a odvětví

Specifikací odvětví, ve které bude poptávané vozidlo jezdit, případně přímo nástavby, kterou požadujete, nám pomůžete vybrat další vhodné doplňky, které vyžaduje daná nástavba či specifické podmínky, ve kterých bude vozidlo provozováno.

Souhrn

Souhrn vaší konfigurace

Odeslání vaší poptávky